عهدیه حنیفی

اولین شعبه دبیرستان دخترانه مبین در رودهن در سال1384 با مدیریت سرکار خانم عهدیه حنیفی تاسیس گردید ابتدای کار تعداد دانش آموزان 72 نفر بوده اند که با تلاش و برنامه ریزی مستمر این دبیرستان موفق به تکمیل ظرفیت گردید منظور هرچه بهتر و پیش بردن اهداف کمی و کیفی آموزش و پرورش همگام با اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران وبا در نظر گرفتن مسئولیت خطیر شغلی ،بهترین و مجربترین اساتید بکار گرفته شد و به لطف پروردگار باریتعالی مدرسه در جایگاه خیلی خوبی قرار دارد و در سال جاری نیز موفق به تاسیس شعبه دوم وسوم دبیرستان مبین در شهر جدید پردیس شد .

دبیرستان مبین پردیس

سرکار خانم عهدیه حنیفی فرزند محمدعلی در هشتم شهریور سال 1353 معادل با 11 شعبان 1394 در خانواده ای مومن و مذهبی چشم به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در دبستان پروین اعتصامی با موفقیت پشت سرگذاشته و در سال 1372 موفق به اخذ دیپلم در رشته ی علوم انسانی گشت.    وی در همان سال با رتبه 62 وارد دانشگاه آزاد اسلامی شهر رودهن شده و در رشته ادبیات زبان انگلیسی با عشق و علاقه وافر دوره کارشناسی را با موفقیت به پایان برده و در سال 1375 فارغ التحصیل شد. ضمن ادامه تحصیل در دانشگاه در سال 1372 تدریس در نهضت سواد آموزی و برگزاری دوره های آموزش زبان را نیز آغاز کرد. وی چنان در تدریس زبان انگلیسی مسلط بود که به زودی آموزشگاه زبان های خارجی به نام مبین را در رودهن راه اندازی نمود و البته توأما به عنوان دبیر حق التدریس مدارس شهر رودهن و بومهن (منطقه 8 تهران) نیز تدریس می نمود.

ایشان در سال 1383 موفق به تاسیس اولین شعبه دبیرستان غیردولتی دخترانه مبین در رودهن گشت و اولین سال تحصیلی را با 72 نفر در رشته های علوم ریاضی فیزیک ،علوم تجربی و علوم انسانی با موفقیت چشمگیر دانش آموزان در المپیادهای کشوری پشت سر گذاشت و هر سال نیز به تعداد دانش آموزان تا حد تکمیل ظرفیت اضافه گشت.

 

در سال 1392 جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد رودهن پذیرفته شد و درطی 3 ترم موفق به گذراندن دوره ارشد و فارغ التحصیلی در بهار 1394 گشت.

 

ایشان در سال 1393 اقدام به تإسیس شعبه دوم در مقطع متوسطه 1 و 2 در شهر جدید پردیس شد. شعبه دوم مبین نیز با موفقیت کامل در اولین سال راه اندازی تعداد 120 نفر دانش آموز در رشته های مختلف دبیرستانی جذب نمود.

 

ایشان در سال 1391 پس از تشرف به مکه معظمه و زیارت مدینه النبی اعلام نمودند که اهداف خیلی بزرگتری برای آینده دارند.. ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، تأسیس شعبه دوم و سوم مدارس جزء اهدافی بود که بعد از بازگشت از آن سفر معنوی جامه ی عمل پوشید و اما تا اهداف بزرگ بعدی منتظر سپری شدن روزها هستیم.

 

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد